• Aj malá škôlka vie robiť veľké veci!

• Jedno veľké ĎAKUJEM patrí všetkým rodičom a deťom, ktorí sa rozhodli zapojiť do projektu "Koľko lásky".
            Spoločne sa nám podarilo vytvoriť 18 nádherných krabičiek - väčších aj menších.

Krabičky budú zajtra odovzdané a vydajú sa na cestu k svojim novým majiteľom - babkám a dedkom.
            Veríme, že spravia obrovskú radosť a vyčaria úsmev na tvári.

• Búdkovo

• Aj Dančovci majú svoju búdku. Aktuálne nám zdobí vonkajšiu parapetu na okne škôlky a my každý deň pozorujeme vtáčiky.

• Oblátky z pece Vianoce nesú, pôjdem za vôňou, už cítim, kde sú..

• Dnes sme mali super voňavý a tvorivý deň!
            ĎAKUJEME Kristínke Michalčíkovej a jej bratovi Miňovi, že obohatili náš predvianočný čas a napiekli sme spolu chutné vanilkové a škoricové oblátky. Mňam!
            Miňo je dušou umelec - venuje sa výrobe výtvorov z krepového papiera. Behom posledných rokov sa jeho umelecké portfólio 200 vlajok sveta vyrobených z krepových guličiek rozšírilo o erby slovenských miest a obcí. Spoločne s deťmi vyrábal krepové vianočné ozdôbky. Jeho výstavu môžete od 18.10. vidieť v DSS Orava v Tvrdošíne - viac na: FB: Milan Michalčík - Guličkový sen.
            Ak by ste mali záujem o ďalšie oblátky: FB: Kristína Michalčíková.

• Rozprávková návšteva

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozprávková návšteva.

"Za horami, za dolami, v strede Oravského Podzámku týčil sa čarovný hrad. A vysoko vo veži žila krásna princezná Ľudmilka.
            Princezná, ktorá túžila spoznať deti v našej Materskej škole." :)

• Vianočné tvorivé diele

• Tešíme sa na VÁS!

Domáce vianočné oblátky (1,20eur/10ks) a trubičky (1,30eur/10ks). Príchute: vanilka, škorica
            Kontakt: FB Kristína Michalčíková alebo 0902 034 653

• CVČ v Trnave organizovalo októbrovú súťaž s názvom „Strašidelný dom“. Úlohou detí a žiakov bolo zapojiť fantáziu, kreativitu a prostredníctvom výtvarného prejavu ukázať svoju predstavu o strašidelnom dome. Do súťaže sa zapojilo veľké množstvo materských aj základných škôl. Do 1.kategórie MŠ v rámci priestorových prác prispela aj naša ANNA-MÁRIA VRAŇÁKOVÁ, ktorá vo vysokej konkurencii obsadila nádherné 3.MIESTO!
            Anke gratulujeme a tešíme sa s ňou! :)

• Večerná škôlka

• Aj tento rok sme si pre Vás pripravili večernú škôlku.

Škôlkari: predškoláci (s doprovodom p. učiteliek). Ostatní škôlkari: všetci s doprovodom rodiča (nie súrodenca).
            Zraz detí bude o 16:30 hod pred MŠ.
            Turistická prechádzka chotárom v sprievode p. Ďaďu Viktora, p. Suroviaka Emila.
            Opekať budeme po turistike na hornom dvore nad škôlkou.
            Rodičia si prídu pre deti o 20:00 hod. na horný dvor.
            V prípade nepriaznivého počasia sa akcia ruší a určí sa náhradný termín.
            Ostatné informácie u p. učiteliek.